Sıkça Sorulan Sorular
Ürünleriniz garantili midir?
Evet tüm ürünlerimiz garantilidir ve faturanız garanti belgesi yerine geçer.
Ürünler için herhangi bir kargo ücreti öder miyim?

150TL üzeri alışverişlerinizde hiç bir kargo ücreti ödemezsiniz. Bunun altındaki alışverişlerinizde ise 7.90TL bir ücret vardır.

Değişim - iade mevcut mudur ve kargo ücreti öder miyim?

Outlet ve çocuk ürünleri dışında tüm ürünlerimizde değişim ve iade mevcuttur. Ürününüzü Yurtiçi Kargo ile "378624149" cari koduyla bize gönderebilirsiniz. Kargo görevlisine bu kodu vermeniz yeterlidir. Bizden kaynaklı bir hata olmadığı sürece değişimlerde 1 kargo ücreti tarafınıza aittir. Gönderirken kargo ücreti ödememeniz yararınıza olacaktır. Paketin içine durumu anlatan küçük bir not bırakmanız yeterlidir. Keyfi iadelerde ise kargo ücreti ve tüm işlem ücretleri müşterimize aittir. Değişim için 5 iş günü süremiz vardır. Bu süreyi geçen işlemler kabul edilmeyecektir. Etiketi sökülmüş, giyilmiş, yıkanmış ürünlerde, kusurlu ürünler hariç değişim ve iade yapılmaz.

Kapıda ödeme var mıdır?

Evet, siparişle yurtdışı fabrikadan tedarikli forma, şort şapka ve bere ürünleri hariç tüm ürünlerde kapıda ödeme hizmetimiz mevcuttur. Kapıda ödemede 9.90TL işlem ücreti vardır, bu ücret Yurtiçi Kargo'nun aldığı ekstra bir hizmet bedelidir. Siparişi oluşturuken karşınıza çıkar.

Teslim süreniz ne kadar?

NSJ Sportive tüm ürünlerini yurtdışından siz değerli müşterilerimiz için tedarik ediyor. 

Hoodie, sweatshirt, t-shirt ve kolluk ürünlerinde maksimum tarafımıza tedarik süremiz en fazla 15 İŞ günüdür. Bu sebeple yurtdışından tedarik ediliyor olsa da hızlı bir şekilde teslimat sağlanır.

NSJ Sportive olarak; forma, formaların şortları ve bere ürünlerinde en fazla 25 iş günü içerisinde bizim tarafımıza tedarik süreci bulunuyor.

Size nasıl ulaşabilirim?

+ Çağrı Merkezimiz 0 850 305 0 492

+ Mail Adresimiz: info@nsjsportive.com

Ürünleriniz orjinal midir?
Orjinal olmayan ürünümüz bulunmamaktadır. NSJ Sportive olarak tüm Dünya'daki tedarikçilerimizle ortak yürüttüğümüz çalışmalar sonucu düşük komisyon bedelleri ile en uygun ürünleri tarafınıza ulaştırıyoruz.
Ürünleriniz diğer sitelere göre neden bu kadar uygun?

Ürünlerimiz Vietnam, Tayland, Litvanya ve Amerikadan arada aracı olmaksızın ithaldir. Bu ülkedeki tedarikçilerden doğrudan temin edilen ürünlerimiz direk olarak tarafınıza sunulmaktadır.

Bazı sitelerde ürünlerden "replica" olarak söz ediliyor, sizinkiler orjinal midir?
Bir çok uluslararası sitede replica ürün satışı vardır. Replica ürünün taklit olduğunu değil taraftar ürünü olduğunu belirtir. Formalarımız "swingman" olarak geçer.
Ürünleriniz bol/dar kesim mi?

Formalar ''Amerikan Size'' yani geniş kalıp olarak geçer. Diğer ürünlerimiz ''Euro Size'' normal kalıptadır. Tüm ürünlerimiz için özel beden tabloları ürün sayfasının alt kısmında mevcuttur.

Ürünü nasıl yıkamalıyım ?

Ters çevirip en fazla 30 derecede yıkadığınız taktirde hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.